Kam ieteicams lietot smiltsērkšķu sēklu ekstraktu Hippocor?

HIPPOCOR ir no smiltsērkšķu sēklām ražots uztura bagātinātājs, ko radījuši Latvijas ārsti un zinātnieki. To ieteicams lietot ikvienam, lai veicinātu sirds un asinsvadu sistēmas veselību, kā arī organisma imūnsistēmas darbību.

Veselību pozitīvi ietekmējošās īpašības HIPPOCOR smiltsērkšķu sēklu eļļas ekstraktā saistītas ar to, ka produkta sastāvā ir augu izcelsmes polinepiesātinātās un mononepiesātinātās taukskābes, tādas kā alfa-linolēnskābe (Omega-3), linolskābe (Omega-6) un oleīnskābe (Omega-9), kā arī taukos šķīstoši vitamīni, augu steroli (beta-sitosterols) un citas bioaktīvas veselību veicinošas vielas.

Turklāt mūsu produkta priekšrocība ir tā, ka smiltsērkšķu sēklu taukos šķīstošās vielas ir koncentrētas to dabīgajās attiecībās, proti, tādās kā tās ir smiltsērkšķu sēklās dabā. Ekstrakcijas attiecība sēklām pret ekstraktu ir 10:1, jeb no 1 kilograma smiltsērkšķu sēklu tiek iegūti 100 grami ekstrakta, savukārt viena kapsula (1000 mg) HIPPOCOR atbilst aptuveni 50 gramiem svaigu smiltsērkšķu ogu.

Šobrīd sadarbībā ar LU kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūtu turpinās produkta HIPPOCOR klīniskais novērojums, kurā pacienti ar sirds un asinsvadu slimību reziduālo* risku papildus standarta medicīniskajai terapijai (biežāk lietotie medikamenti ir statīni un/vai ezetimibs) lieto divas (2000 mg) HIPPOCOR kapsulas.

Pēc sākotnējiem novērojuma rezultātiem secināms, ka HIPPOCOR lietošanai ir drošs un labi panesams (nav nevēlamas blakusparādības), kā arī tam ir veselību veicinošas īpašības, kas saistītas ar vielmaiņas uzlabošanu. Novērojums turpinās, un tajā ir paredzēts iekļaut vismaz 100 pacientu ar sirds un asinsvadu reziduālo risku!

Jāatceras tas, ka neviens uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu, kā arī neārstē slimības, tādēļ pacientiem ar jau esošām sirds un asinsvadu slimībām ir jālieto ārsta izrakstītie medikamenti.

*Sirds un asinsvadu reziduālais jeb atlieku risks vienkāršiem vārdiem sakot ir risks, kas saglabājas lielākajai daļai pacientu, neskatoties uz to, ka tiek lietoti standarta terapijā iekļautie medikamenti un ir sasniegts mērķa līmenis zema blīvuma holesterīnam, kā arī intensīvi tiek kontrolēts glikozes līmenis un arteriālais asinsspiediens.